Dzianiny pętelkowe - dresówki i ich różnorodność

Materiały stosowane głównie do produkcji ciepłych i przyjemnych w dotyku bluz, spodni i innych elementów odzieży mogą występować w kilku wariantach. Warto więc wiedzieć, jak różnorodna jest oferta dzianin pętelkowych dostępnych na rynku. W poniższym tekście prezentujemy najistotniejsze informacje na temat dresówki i jej rodzajów - zapraszamy do przeczytania naszego artykułu.

czytaj całość »

Jakość materiału do szycia, a jego cena

Na rynku można znaleźć wiele tkanin, które różnią się wyglądem, właściwościami i innymi parametrami wpływającymi na ich koszt. Warto zatem mieć świadomość, jaki jest stosunek jakości materiału do jego ceny. Kwestia na uzależniona jest bowiem od rozmaitych czynników, powinno się więc znać podstawowe informacje, które ułatwią podjęcie decyzji dotyczącej wyboru najlepszej tkaniny odzieżowej i nie tylko. Przeczytaj więc nasz tekst na ten temat, a dowiesz się, czy najlepsze tekstylia, to te najdroższe.

czytaj całość »

Materiały na lato

Odzież przeznaczona do noszenia w miesiącach, takich jak czerwiec, lipiec i sierpień powinna być szyta ze starannie dobranych tkanin. Najlepsze materiały na lato to jersey, wiskoza, a także len i bawełna. Jakie cechy powinny posiadać tkaniny do szycia ubrań na tę porę roku? Odpowiedź znajdziesz w tekście - przekonaj się osobiście.

czytaj całość »
do góry
Szablony Shoper Modern™ od GrowCommerce
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl